Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bujanie auta przy prędkościach do 60 km/h

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bujanie auta przy prędkościach do 60 km/h

    Zamieszczone przez piotrex

    klarus, to będzie można w ramach prezentu pojechać na wakacyjny weekend.
    no jo, Fabia - imieniny 31 lipca, Oktawia - imieniny 6 sierpnia, w sumie ten sam tydzień, można coś pokombinować wspólnie...

  • #2
    Bujanie auta przy prędkościach do 60 km/h

    Witam . Panowie mam problem z Octavią II 2007 1,9 Tdi Mam ją od nowej przejechałem 250 tyś bez poważniejszych usterek. Ostatni zaczęło mi bujać autem jak przy balonie. Wyważanie sprawdzanie opon i wreszcie wymiana kół z felgami na inne nic nie pomogła. Mechanicy w kilku warsztatach powymieniali mi wszystkie gumy ale to nie pomogło, sprawdzali luzy łożyska jedną piastę wymienili reszta jest bez zarzutu zostały jeszcze przeguby wewnętrzne ale boje się że to następne wyrzucone pieniądz. ( jak przy błędzie 02 silnik klapy dolotowej kosztowało mnie to 800pln a potem okazało się że kabelek miał przebicie i mam część na wymianę która nigdy się nie zepsuje). Mam wrażenie że czasami to zanikało ale teraz jest ciągle i doprowadza mnie do szału. Stacja diagnostyczna też nic nie dała powiedzieli że to tarcze lub koło dwumasowe ale to bije ciągle na biegu na luzie w dodatku bujanie zmienia się w zależności od prędkości samochodu co moim zdaniem wyklucza dwu masówkę. Panowie poradźcie coś Pozdrawiam.
    Zbieram na taką.

    Komentarz


    • #3
      Warto sprawdzić teleskopy, tym bardziej że to już spory przebieg.

      Komentarz


      • #4
        Według wykresów ze stacji diagnostycznej wszystkie powyżej 80 procent sprawności. Do tego mam wrażenie że bujanie uspokaja się po podnoszeniu auta np. na podnośniku po czym powraca po jakimś czasie. Jakby coś ustawiało się na jakiś czas.
        Zbieram na taką.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X